Головна » Архів 09.06.2020

Архів09.06.2020

Консультації

Коли отримувач послуг від нерезидента на митній території України повинен відобразити податкові зобов’язання та податковий кредит у разі реєстрації ПН в ЄРПН з порушенням терміну реєстрації?

Відповідно доп. 208.2 ст. 208 ПКУ отримувач послуг, що постачаються нерезидентами, місце постачання яких розташоване на митній території України, нараховує...

Консультації

Чи має право на податкову знижку працівник, якщо за його дорученням підприємство оплатило навчання?

Чи має право на податкову знижку працівник, якщо за його дорученням підприємство здійснювало перерахування сум коштів із одержуваного ним доходу на навчання...

Консультації

Як обчислюється сума податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, для фізичних осіб

Відповідно до ст. 266  ПКУ база оподаткування об’єкта/об’єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності фізичної особи платника...

Наша розсилка

Події

липень, 2020

X