Головна » Мероприятия » ACCA DIPIFR. Міжнародна сертифікаційна програма для бухгалтерів
Загрузка Мероприятия

« Все Мероприятия

  • Это мероприятие прошло.

ACCA DIPIFR. Міжнародна сертифікаційна програма для бухгалтерів

10 Фев, 2018 @ 10:00 - 1 Мар, 2018 @ 17:00

9800грн

Дата проведення: початок 10 лютого 2018 року; навчання проходить по суботах, з 10.00 до 17.00 год, 10 занять.

Час проведення: 10:00-17:00 год

Вартість: 9800

Деталі та реєстрація:

http://www.kompas.com.ua

Асоціація Сертифікованих Присяжних Бухгалтерів (АССА) — міжнародна професійна бухгалтерська організація, яка надає кваліфікації для працівників у сфері бухгалтерії, аудиту та фінансів. 

 Диплом з міжнародної фінансової звітності (ДипІФР) — це кваліфікація заснована Асоціацією Сертифікованих Присяжних Бухгалтерів (ACCA). ACCA є міжнародною професійною організацією, що має дійсних членів, а також студентів в 170 країнах світу. Більш ніж столітня історія успішної діяльності зробила Асоціацію світовим лідером в області підготовки та кваліфікаційної атестації фахівців, забезпечивши виключно високу репутацію і визнання роботодавців в усьому світі.

 На сьогоднішній день ця міжнародно-визнана кваліфікація дозволяє слухачам програми орієнтуватися в теорії і на практиці застосовувати отримані знання Міжнародних Стандартів Фінансового Обліку.

Метою Програми з Міжнародної Фінансової Звітності ДипІФР є вивчення міжнародних стандартів фінансової звітності, ідей і принципів, що лежать в їх основі, а також отримання слухачами навичок практичного застосування стандартів при роботі на міжнародному ринку. Вивчення програми ДипІФР передбачає наявність у слухачів певного рівня професійної бухгалтерської освіти або відповідного практичного досвіду роботи.

 Слухачі програми:

освоять міжнародні стандарти і принципи складання міжнародної фінансової звітності;

навчаться застосовувати міжнародні бухгалтерські стандарти, а також міжнародні стандарти фінансової звітності на практиці;

навчаться складати фінансову звітність відповідно до міжнародних бухгалтерських стандартів, міжнародних стандартів фінансової звітності, а також іншими нормативними актами Комітету з інтерпретації міжнародної фінансової звітності;

навчаться складати консолідовану фінансову звітність, включаючи дочірні підприємства, підприємства з пайовою участю та спільні підприємства.

Подробности

Начало:
10 Фев, 2018 @ 10:00
Окончание:
1 Мар, 2018 @ 17:00
Стоимость:
9800грн
Событие рубрика:
Теги Событие:
Веб-сайт:
http://www.kompas.com.ua/ua/anons-podii/programms/item/15-acca-dipifr-rus-standart.html

Организатор

Audit&Consulting Compass Group

Пошук від Google

Наша розсилка

Мудра думка

Хочешь иметь столько денег,чтобы хватало тебе и твоей семье — работай сам… Хочешь обеспечить свои будущие поколения — заставь людей работать на себя

— Карл Маркс

Події

Останні пости на форумі

Ми в Instagram

  • 24
    2 недели ago by buh24comua #Б24
  • 24
    2 недели ago by buh24comua #Б24 #цитатадня
  • 24
    2 недели ago by buh24comua #бухгалтер24

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: