Головна » Події » ACCA DIPIFR. Міжнародна сертифікаційна програма для бухгалтерів
Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

ACCA DIPIFR. Міжнародна сертифікаційна програма для бухгалтерів

10 Лют, 2018 @ 10:00 - 1 Бер, 2018 @ 17:00

9800грн

Дата проведення: початок 10 лютого 2018 року; навчання проходить по суботах, з 10.00 до 17.00 год, 10 занять.

Час проведення: 10:00-17:00 год

Вартість: 9800

Деталі та реєстрація:

http://www.kompas.com.ua

Асоціація Сертифікованих Присяжних Бухгалтерів (АССА) – міжнародна професійна бухгалтерська організація, яка надає кваліфікації для працівників у сфері бухгалтерії, аудиту та фінансів. 

 Диплом з міжнародної фінансової звітності (ДипІФР) – це кваліфікація заснована Асоціацією Сертифікованих Присяжних Бухгалтерів (ACCA). ACCA є міжнародною професійною організацією, що має дійсних членів, а також студентів в 170 країнах світу. Більш ніж столітня історія успішної діяльності зробила Асоціацію світовим лідером в області підготовки та кваліфікаційної атестації фахівців, забезпечивши виключно високу репутацію і визнання роботодавців в усьому світі.

 На сьогоднішній день ця міжнародно-визнана кваліфікація дозволяє слухачам програми орієнтуватися в теорії і на практиці застосовувати отримані знання Міжнародних Стандартів Фінансового Обліку.

Метою Програми з Міжнародної Фінансової Звітності ДипІФР є вивчення міжнародних стандартів фінансової звітності, ідей і принципів, що лежать в їх основі, а також отримання слухачами навичок практичного застосування стандартів при роботі на міжнародному ринку. Вивчення програми ДипІФР передбачає наявність у слухачів певного рівня професійної бухгалтерської освіти або відповідного практичного досвіду роботи.

 Слухачі програми:

освоять міжнародні стандарти і принципи складання міжнародної фінансової звітності;

навчаться застосовувати міжнародні бухгалтерські стандарти, а також міжнародні стандарти фінансової звітності на практиці;

навчаться складати фінансову звітність відповідно до міжнародних бухгалтерських стандартів, міжнародних стандартів фінансової звітності, а також іншими нормативними актами Комітету з інтерпретації міжнародної фінансової звітності;

навчаться складати консолідовану фінансову звітність, включаючи дочірні підприємства, підприємства з пайовою участю та спільні підприємства.

Деталі

Початок:
10 Лют, 2018 @ 10:00
Кінець:
1 Бер, 2018 @ 17:00
Ціна:
9800грн
Подія Category:
Подія Tags:
Сайт:
http://www.kompas.com.ua/ua/anons-podii/programms/item/15-acca-dipifr-rus-standart.html

Організатор

Audit&Consulting Compass Group

Пошук від Google

Наша розсилка

Мудра думка

Когда секретари бездельничают и занимаются болтовней – это явный признак того, что учреждение находится в состоянии загнивания

— Ли Якокка

Події

Ми в Instagram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: