Головна » Події » Новые валютные правила с 7 февраля 2019 г.! ВАЛЮТНЫЕ ОПЕРАЦИИ – 2019.
Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Новые валютные правила с 7 февраля 2019 г.! ВАЛЮТНЫЕ ОПЕРАЦИИ – 2019.

7 Лют, 2019 @ 14:00 21 Лют, 2019 @ 17:00

Онлайн-курс для бухгалтера:

7,14,21 февраля 2019 г., 14:00-17:00:

Новые валютные правила с 7 февраля 2019 г.!

ВАЛЮТНЫЕ ОПЕРАЦИИ – 2019.

Революционные изменения в валютном регулировании – от тотального контроля – до присмотра. Валютный НДС, налог на прибыль, НДФЛ

  С 7 февраля 2019 г. вступает в силу Закон «О валюте и валютных операциях». Влияние этого закона на учет и налогообложение валютных операций – революционное.

Быть готовым к переменам, узнать все тонкости «переходного» периода, понимать, что написано «между строк» в законе, как дальше действовать в учете валюты, чтобы быть в безопасности – в этом поможет ОНЛАЙН-КУРС

Курс стартует 7 февраля – на первом уроке Вы узнаете все тонкости валютного регулирования по-новому, поймете, что Вам нужно сделать уже сегодня, чтобы актуализировать учет в новых условиях, и какие перемены будет происходить далее и как к ним готовиться. Следующие уроки – 14 и 21 февраля – посвящены НДС, налогу на прибыль и НДФЛ – ВЭД-льготы, импортные и экспортные операции, курсовые разницы и т.д. – все вопросы, которые могут интересовать бухгалтера, найдут ответы. Приглашаем Вас получать знания – вместе! Курс ведет: Голошевич Ирина Леонидовна Руководитель подразделения АФ «Инфо-сервис-аудит» в г.Киеве, консультант по вопросам налогового и бухгалтерского учета с практическим опытом работы с аудиториями бухгалтеров предприятий разных сфер предпринимательской деятельности, автор многочисленных публикаций.

 Программа курса: 

7 лютого, 1-й вебінар: Валютне регулювання: час лібералізації настане… Можливо: Валютний нагляд за принципом “більше ризиків – більше уваги, менше ризиків – менше уваги”. Нові Постанови НБУ про валютне регулювання: постійні, тимчасові, технічні… 7 лютого – початок руху до зняття всіх валютних обмежень: дорожня карта від НБУ. Заходи захисту: перелік не виключний… Введення та Перспективи скасування: в залежності від «темпів поліпшення макрофінансової ситуації». Купівля та переказ валюти тільки в разі наявності підстав та зобов’язань. Вимоги до документального підтвердження. Обов’язковий продаж валюти: все тіж 50 %. Огляд операцій, на які не розповсюджуються «50%» обмеження. «Обличчя» повідомної процедури щодо кредитних договорів з нерезидентами. Ліміти на закордонні інвестиції резидентів. Валютні послаблення, що запрацюють відразу: Граничні строки контролю повернення валютної виручки – відразу 365. Останні дні індивідуальних ліцензій, майбутнє за системою валютних лімитів. Купівля валюти он-лайн, але на суму, що не більше. Страхування життя за валюту: тепер дозволено. Обмеження на дострокове погашення зовнішніх зобов’язань – скасовано. Купувати і накопичувати іноземну валюту на рахунку для виплат за зовнішніми запозиченнями – дозволено. Подвійний контроль за операціями з експорту продукції – скасовано. Санкції у вигляді припинення ЗЕД – скасовано. Інвестиції в Україну в валюті другої групи класифікатора. Незначні валютні операції: оцінка та наслідки. 14 лютого, 2-й вебінар: Валютний «ПДВ»: тільки особливості… ЗЕД-пільги: особливості застосування, складання ПН/РК, відображення в декларації. Певні нюанси – у додатку 7. Якщо умови застосування пільги не виконані: наслідки. Імпортні операції. Митні декларації на службі податкового кредиту. Звичайні ціни в експортних операціях (узагальнююча податкова консультація – на користь платників). Бюджетне відшкодування: нагальні питання. Приклад відображення в декларації та додатках до неї. «Нерезидентські» послуги: нові тенденції в податкових консультаціях. «Посередницький» ПДВ: схеми оптимізації. 21 лютого, 3-й вебінар: «Валютні» податок на прибуток та ПДФО: Валюта, як окремий об’єкт обліку. Курсові різниці та різниці в курсах (в чому різниця?). Обов’язковий продаж валюти: чизміняться облікові наслідки з 7 лютого? Повернення валюти від нерезидента: чи необхідно позитивну різницю сплачувати до бюджету? Імпортні та експортні операції. Дати визнання облікових подій. Кредит-ноти та бонуси: варіанти обліку. Кредитні операції: нюанси дисконтування. ЗЕД-повернення: коригування показників минулого періоду або визнання в поточному періоді. Валютні відрядження.

Стоимость участия:

  До 1 февраля: Участие онлайн + запись курса – 1198 грн. После 1 февраля: Участие онлайн + запись курса – 1479 грн.

Как принять участие?

Вам необходимо зарегистрироваться на курс и оплатить его участие.

В дни вебинаров – Вы заканчиваете свои срочные дела, и за пять минут до начала, вооружившись тетрадкой-ручкой и чашкой кофе-чая, садитесь за компьютером в удобном месте, где Вам не будут мешать участвовать в вебинаре.

Вы будете видеть и слышать спикера в онлайн-режиме, задавать ему вопросы по чату и получать на них исчерпывающие ответы.

На следующий день Вы получите запись вебинара, и сможете его просматривать в любое удобное время.

 

Зарегистрироваться

на любой вебинар  можно по ссылке

либо по телефонам:

(044) 338-23-12

(098) 696 81 00

До виртуальной встречи на вебинаре!

Деталі

Початок:
7 Лютого @ 14:00
Кінець:
21 Лютого @ 17:00
Ціна:
1198грн – 1479грн
Подія Category:
Подія Tags:
,

Організатор

ИнЛайф
Сайт:
http://inlife.in.ua/

Онлайн

Пошук від Google

Наша розсилка

Мудра думка

Простое усилие, чтобы уделить немного положительного внимания людям, имеет много общего с производительностью

— Томас Дж. Питерс

Події

Ми в Instagram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: