Головна » Події » СЕБЕСТОИМОСТЬ: от калькуляции до декларации.
Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

СЕБЕСТОИМОСТЬ: от калькуляции до декларации.

12 Квітня @ 14:00 - 17:00

399грн – 549грн

Вебинар для бухгалтера:

12 апреля 2019 г., 14:00-17:00:

СЕБЕСТОИМОСТЬ:

от калькуляции до декларации.

Формирование производственной себестоимости в деталях

  Формирование себестоимости – один из сложнейших процессов в работе бухгалтеров производственных предприятий. Самым волнующим вопросам в рамках производственного учета посвящен вебинар, который состоится 12 апреля. В программе вебинара: – экономический анализ себестоимости – калькуляция себестоимости – состав производственной себестоимости и т.д. Постараемся трудные экономические и учетные нюансы раскрыть максимально доступно и подробно. Ждем Вас на вебинаре!   Вебинар ведет: Голошевич Ирина Леонидовна

Руководитель подразделения АФ «Инфо-сервис-аудит» в г.Киеве, консультант по вопросам налогового и бухгалтерского учета с практическим опытом работы с аудиториями бухгалтеров предприятий разных сфер предпринимательской деятельности, автор многочисленных публикаций.

 Программа вебинара: 

Економіка собівартості на підприємстві

Економічні підходи до формування собівартості. З чого складається повна собівартість Економічний аналіз собівартості: оцінка ефективності Класифікація витрат: прямі – непрямі, змінні – постійні. Умовність зазначеної класифікації: приклад «перекласифікація» змінних витрат у постійні Постійні витрати: підходи в фінансовому аналізі для оцінки рентабельності та ефективності проектів Управління витратами: певні рекомендації Калькуляція як планово-економічний документ. Основні витрати, що мають бути в ньому відображені. Виробнича собівартість (формування в деталях) Калькулювання собівартості: основа основ Об’єкт витрат – один або декілька. Як обрання об’єкту впливає на формування виробничої собівартості Склад виробничої собівартості в деталях:
  • прямі матеріальні витрати;
  • прямі витрати на оплату праці (зарплата, відпустки, відрядження, премії, забезпечення, подарунки та додаткові блага для робітників);
  • інші прямі витрати, в тому числі амортизація та оренда виробничої собівартості;
  • змінні загальновиробничі витрати;
  • постійні розподілені загальновиробничі витрати.
Загальновиробничі витрати: приклади розподілення. Сенс – у виборі бази розподілу. Приклади неправильно обраної бази, та наслідки Виробничий брак: від бухгалтерського обліку до податкового Зворотні відходи та супутня продукція: особливості оцінки й обліку Показники, що зменшують виробничу собівартість продукції:
  • справедлива вартість супутньої продукції, що реалізується (способи оцінки та документальної фіксації);
  • вартість супутньої продукції, яка використовується на підприємстві, в оцінці її можливого використання
Схема бухгалтерських проводок формування собівартості та документальне забезпечення Нормативний метод оцінки собівартості. Коригування норми до факту (схема бухгалтерських проводок). Наднормативні витрати (порядок відображення в бухобліку та ПДВ-наслідки) «Природні» втрати: відлуння минулого Собівартість як елемент формування ціни

Стоимость участия:

До 5 апреля Участие — 399 грн. Участие + запись — 449 грн. После 5 апреля Участие — 499 грн. Участие + запись — 549 грн.

Как принять участие?

Вам необходимо зарегистрироваться на вебинар и оплатить его участие.

В день вебинара – Вы заканчиваете свои срочные дела, и за пять минут до начала, вооружившись тетрадкой-ручкой и чашкой кофе-чая, садитесь за компьютером в удобном месте, где Вам не будут мешать участвовать в вебинаре.

Вы будете видеть и слышать спикера в онлайн-режиме, задавать ему вопросы по чату и получать на них исчерпывающие ответы.

На следующий день Вы получите запись вебинара, и сможете его просматривать в любое удобное время.

Зарегистрироваться

на любой вебинар  можно по ссылке

телефонам:

(044) 338-23-12

(098) 696 81 00

До виртуальной встречи на вебинаре!

Деталі

Дата:
12 Квітня
Час:
14:00 - 17:00
Ціна:
399грн – 549грн
Подія Category:
Подія Tags:
,

Організатор

ИнЛайф
Сайт:
http://inlife.in.ua/

Пошук від Google

Наша розсилка

Мудра думка

Если бы у меня было восемь часов на то, чтобы срубить дерево, я потратил бы шесть часов на то, чтобы наточить топор

— Авраам Линкольн

Події

Ми в Instagram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: