Головна » Чи подавати разом з уточнюючою декларацією з податку на прибуток фінансову звітність?

Чи подавати разом з уточнюючою декларацією з податку на прибуток фінансову звітність?

You are here:
  • База знань
  • Звітність
  • Чи подавати разом з уточнюючою декларацією з податку на прибуток фінансову звітність?
< Назад

ДФСУ у підкатегорії 102.23.02 ЗІР зазначила, що у разі виправлення помилок в уточнюючій декларації з податку на прибуток(у тому числі за 2014 — 2016 роки) платник податку може не подавати фінансову звітність повторно за умови, що показники фінансової звітності, що була подана з декларацією за відповідні звітні періоди, не підлягають виправленню.

У разі виявлення помилок у фінансовій звітності (у тому числі за 2014 — 2016 роки), яка є додатком ФЗ до декларації, платник податку повинен подати разом з уточнюючою декларацією виправлену фінансову звітність.

При поданні уточнюючої декларації у таблиці «Наявність додатків» проставляється позначка про подання додатка ФЗ до декларації та зазначаються відомості про форми фінансової звітності, які були подані/подаються до органу ДФС. Оскільки форма декларації містить обов’язкові для заповнення позначки щодо наявності поданих до декларації додатків — форм фінансової звітності, то декларація подається після подання фінансової звітності.

Виправлену фінансову звітність платник податків може подати у паперовій формі до контролюючого органу за основним місцем обліку з супровідним листом.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Додати коментар

Клікніть, щоб прокоментувати

четырнадцать + один =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: