Головна » Чи подається звіт з ЄСВ у разі відсутності найманних працівників

Як ми можемо допомогти?

Чи подається звіт з ЄСВ у разі відсутності найманних працівників

You are here:
< Назад
Print Friendly, PDF & Email

Якщо суб’єкт господарювання не використовує працю фізичних осіб на умовах трудового договору (контракту) або на інших умовах, передбачених законодавством, звіт щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за найманих працівників до органів доходів і зборів таким суб’єктом господарювання не подається.

Це передбачено пунктом 11 розділу ІІ Порядку № 435.

Tags:
X