Головна » Чи проводити доплату до МЗП внутрішньому суміснику?

Чи проводити доплату до МЗП внутрішньому суміснику?

You are here:
< Назад

По сумісниках треба дотримуватися вимоги про оплату праці не нижче мінзарплати.

Для внутрішнього сумісника порівняння з МЗП проводять окремо за основним місцем роботи і за сумісництвом.

Якщо сумісник працює на умовах неповного робочого часу, то за місяць він повинен отримати не менше ніж МЗП в розміріпропорційному виконаній нормі праці (ст. 3Закону про оплату праці).

X