Головна » Чи треба засвідчувати нотаріально дивідендне рішення загальних зборів?

Чи треба засвідчувати нотаріально дивідендне рішення загальних зборів?

You are here:
< Назад

Ні, засвідчувати не треба. Нотаріальне засвідчення підпису на рішеннях загальних зборів потрібно тоді, коли з ними необхідно звернутися до держреєстратора (п. 6 ч. 1 ст. 15 Закону № 755). Чи хтось з учасників уніс до ЄДР вимогу про нотаріальне засвідчення свого підпису на рішеннях із питань діяльності товариства (ч. 2 ст. 5 Закону про ТОВ).

Метки:
X