Головна » Чи вносити до трудової книжки запис про роботу за внутрішнім сумісництвом?

Чи вносити до трудової книжки запис про роботу за внутрішнім сумісництвом?

You are here:
< Назад

Відповідно до абз. 4 п. 1.1 Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників трудові книжки сумісників ведуться тільки за місцем основної роботи. Проте п. 2.14 цієї Інструкції передбачає внесення запису про роботу за сумісництвом, яка оформлена в установленому порядку, окремим рядком за бажанням працівника

X