Головна » Чи є дісною ПН якщо розмір літер у назві продавця/покупця не співпадає зі статутними документами

Як ми можемо допомогти?

Чи є дісною ПН якщо розмір літер у назві продавця/покупця не співпадає зі статутними документами

You are here:
< Назад
Print Friendly, PDF & Email

У податковій накладній (далі — ПН) одним із обов’язкових реквізитів, які зазначаються в окремих рядках, зокрема, є повна або скорочена назва, зазначена у статутних документах юридичної особи або прізвище, ім’я та по батькові фізичної особи, зареєстрованої як платник ПДВ, — продавця товарів/послуг та повна або скорочена назва, зазначена у статутних документах юридичної особи, або прізвище, ім’я та по батькові фізичної особи, зареєстрованої як платник ПДВ, — покупця (отримувача) товарів/послуг (пп. «в» та «д» п. 201.1 ст. 201 Податкового кодексу).

ПН, складена та зареєстрована в Єдиному реєстрі податкових накладних платником ПДВ, який здійснює операції з постачання товарів/послуг, є для покупця таких товарів/послуг підставою для нарахування сум ПДВ, що відносяться до податкового кредиту (п. 201.10 ст. 201 Кодексу).

Отже, у разі якщо обов’язкові реквізити ПН, які стосуються повної або скороченої назви продавця та покупця, відповідають назві, зазначеній у статутних документах таких осіб, але розмір літер (великі/малі) назви не співпадає, то така ПН є дійсною.

Аналогічне роз’яснення викладено у повідомленні ГУ ДФС у Дніпропетровській області.