Головна » Чи застосовується до суми авансу податкова соціальна пільга (ПСП)?

Чи застосовується до суми авансу податкова соціальна пільга (ПСП)?

You are here:
< Назад

Ні. ПСП застосовується до усієї заробітної плати за місяць, а не до її частини, тобто авансу. Адже платник податку має право зменшувати на суму ПСП суму загального місячного оподатковуваного доходу у вигляді зарплати (п. 169.1 ПКУ, 103.08.01 ЗІР).

До того ж при виплаті авансу неможливо порівняти загальну суму доходу за місяць із граничною сумою, яка надає право на застосування ПСП

X