Головна » Перевірити дані адвоката – дізнатись більше про свого захисника!

Як ми можемо допомогти?

Перевірити дані адвоката – дізнатись більше про свого захисника!

You are here:
< Назад
Print Friendly, PDF & Email

Для перевірки даних адвоката та правомірності його повноважень в Україні існує ЄДИНИЙ РЕЄСТР АДВОКАТІВ УКРАЇНИ.

Єдиний  реєстр  адвокатів  України – це  електронна  база  даних,  яка містить  відомості  про  чисельність  і  персональний  склад  адвокатів України, адвокатів іноземних держав, які відповідно до Закону України
«Про адвокатуру та адвокатську діяльність» набули права на зайняття адвокатською діяльністю, та про обрані адвокатами організаційні форми адвокатської діяльності.

Внесення відомостей (змін)

Для внесення відомостей до ЄРАУ адвокат подає до ради  адвокатів  свого  регіону  такі  документи:  заяву  про  внесення відомостей  до  ЄРАУ,  копію  свідоцтва  про  право  на  заняття адвокатською  діяльністю та документ, що підтверджує адресу робочого місця,внесену в ЄРАУ.

        Адвокат протягом трьох днів  з  дня  зміни  відомостей  про  себе,  що внесені або підлягають внесенню до Єдиного реєстру адвокатів України, письмово повідомляє про такі зміни раду адвокатів регіону за адресою
свого робочого місця, крім випадків, якщо ці зміни вносяться на підставі рішення кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури.

        Заява про внесення даних до ЄРАУ

 

Тут ви зможете мінімум за прізвищем, максимум за номером його свідоцтва знайти повну і вичерпну інформацію про всіх адвокатів, всіх областей та міст України.

До речі, нещодавно формат Єдиного Реєстру Адвокатів України оновлений. Профайл адвоката поповнили розділи про його додаткових робочих місцях з повними контактними даними, інформація про його помічниках, а також посади в органах адвокатського самоврядування. Крім того, кожен адвокат може надати коротку інформацію про свою спеціалізацію, стаж роботи, наукової і викладацької практиці, громадської діяльності, професійних нагороди і рейтингах.

Якщо адвокат надає послуги pro bono (це надання професійної допомоги благодійним, громадським та іншим некомерційним організаціям на безоплатній основі), про це може бути зазначено в окремій графі профілю. Також профайл адвоката може містити фото, рекламний банер (логотип) адвокатського об’єднання / бюро, а також додаткову контактну інформацію про акаунти адвоката в соцмережах. Процедура внесення даних про адвокатів до реєстру не змінилася.