Головна » Скільки років потрібно зберігати Книгу обліку доходів після здійснення в ній останнього запису

Як ми можемо допомогти?

Скільки років потрібно зберігати Книгу обліку доходів після здійснення в ній останнього запису

You are here:
< Назад
Print Friendly, PDF & Email

Книга зберігається у платника податку протягом трьох років після закінчення звітного періоду, в якому здійснено останній запис.

Форми та порядок ведення Книги обліку доходів платників єдиного податку першої і другої груп та платників єдиного податку третьої групи, які не є платниками ПДВ, та Книги обліку доходів і витрат для платників єдиного податку третьої групи, які є платниками ПДВ, затверджені наказом МінфінуУкраїни від 19.06.2015 р. № 579.

Зазначена норма визначена пп. 296.1.1 ст. 296 Податкового кодексу України.

X