Головна » Скільки звітів слід подавати новоствореним підприємцям 1 групи єдиного податку та у які терміни?

Як ми можемо допомогти?

Скільки звітів слід подавати новоствореним підприємцям 1 групи єдиного податку та у які терміни?

You are here:
< Назад
Print Friendly, PDF & Email

Звертаємо увагу новостворених у ФОП, які будуть вперше подавати звітність та які обрали спрощену систему оподаткування першої групи –  рік вони зобов’язані відзвітувати по загальній і по спрощеній системах оподаткування та подати три податкові Декларації.

Звітність по загальній системі оподаткуванняпершу декларацію необхідно було подати за період з моменту державної реєстрації до періоду обрання спрощеної системи оподаткування (Декларація про майновий стан і доходи за результатами звітного кварталу, в якому розпочато таку діяльність). Другу декларацію – за результатами податкового (звітного) року – за 2017 рік по строку 9 лютого 2018 року.

Звітність по спрощеній системі – подається виключно за період здійснення ФОП господарської діяльності за спрощеною системою оподаткування. Податкова декларація платника єдиного податку – протягом 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року – за 2017 рік по строку 1 березня 2018 року.

Приклад: ФОП зареєстрований 15 вересня 2017 року та з 1 жовтня 2017 року набув статусу платника 1 групи єдиного податку – у які терміни йому звітувати? – першу Декларацію про майновий стан і доходи такий ФОП мав подати за третій квартал 2017 року в термін до 10 листопада 2017 року. Другу Декларацію про майновий стан і доходи – зобов’язаний подати по строку 9 лютого 2018 року та по строку 1 березня 2018 року подати Податкову декларацію платника єдиного податку – фізичної особи – підприємця за звітний 2017 рік. Також по строку 9 лютого він зобов’язаний подати за 2017 рік дві Таблиці (1 та 2) Додатку 5 Звіту про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску (форма Звітності затверджена Наказом Міністерства фінансів України від 14.04.2015 року №435 із змінами та доповненнями).