Головна » Як отримати витяг із реєстру платників єдинного податку

Як ми можемо допомогти?

Як отримати витяг із реєстру платників єдинного податку

You are here:
< Назад
Print Friendly, PDF & Email

Реєстр платників єдиного податку знаходиться у відкритому доступі на порталі Державної фіскальної служби України. Але якщо ви бажаєте мати на руках документальне підтвердження свого статусу єдинника, слід отримати витяг. Для цього СПД подає запит у фіскальну службу, де стоїть на обліку; витяг видають безкоштовно протягом одного робочого дня із моменту подання запиту (п. 299.9 ПКУ), втім на практиці це може затягнутися до 10 днів.

У формі запиту про отримання витягу з реєстру єдинників потрібно вказати свій статус — юридична особа чи фізична особа — підприємець, а також:

«Пункт 1». Найменування податкової, де перебуваєте на обліку як платник ЄП.

«Пункт 2». Код ЄДРПОУ юрособи або РНОКПП підприємця (якщо не отримували і про це є запис у паспорті, вкажіть номер і серію паспорта).

«Пункт 3». Найменування платника податку. Підприємці вказують свої ПІБ, а юрособи — назву підприємства із зазначенням типу (ТОВПП і т. д.).

«Пункт 4». Місцезнаходження СПД і контактний телефон:

  • підприємці вказують адресу, зазначену в паспорті;

  • юрособи — адресу місцезнаходження підприємства.

«Пункт 5». Спосіб отримання витягу: поштою чи особисто в податковій.

«Пункт 6». Інформацію про особу, яка подала запит. Поставте відмітку навпроти ФОП або ЮО, а також вкажіть, хто подав запит: підприємець особисто, уповноважена особа, директор підприємства та ін. Зазначте його ПІБ та РНОКПП.