Головна » Як правильно скласти договір оренди квартири (будинку, котеджу)?

Як правильно скласти договір оренди квартири (будинку, котеджу)?

You are here:
< Назад

Відповідно до статті 811 Цивільного кодексу України, договір найму житла укладається у письмовій формі. Учасниками орендних відносин можуть бути фізичні та юридичні особи. При цьому, якщо наймачем є юридична особа, використовувати житлове приміщення можна тільки для проживання в ньому фізичних осіб (ст. 813 ЦКУ). Здача квартир, котеджів і будинків без укладення договору оренди обмежує права і ускладнює захист інтересів як орендодавця, так і наймача.

При зніманні квартири, будинку або котеджу на термін більше трьох років, буде потрібно нотаріальне завірення угоди з наступною державною реєстрацією (статті 793, 794 ЦК). Недотримання цієї вимоги дозволяє визнати договір оренди недійсним в судовому порядку. При продовженні договору найму, укладеного на період до 3 років, нотаріальне посвідчення та державна реєстрація права користування нерухомим майном не потрібно.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Клікніть, щоб прокоментувати

2 × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: