Головна » Як відзвітувати за користування корпоративною карткою у відрядженні

Як ми можемо допомогти?

Як відзвітувати за користування корпоративною карткою у відрядженні

You are here:
< Назад
Print Friendly, PDF & Email

У разі якщо під час відрядження фізична особа (працівник) застосовувала корпоративну платіжну картку як для отримання готівки, так і для проведення розрахунків у безготівковій формі, то з метою дотримання норм Податкового кодексу такий працівник подає відповідні звіти про використання виданих на відрядження коштів у терміни (пп. 170.9.3 п. 170.9 ст. 170 Кодексу):

у разі якщо під час службових відряджень відряджена особа — платник податку отримав готівку з застосуванням платіжних карток, він подає звіт про використання виданих на відрядження коштів і повертає суму надміру витрачених коштів до закінчення третього банківського дня після завершення відрядження;

у разі якщо під час службових відряджень відряджена особа — платник податку застосував платіжні картки для проведення розрахунків у безготівковій формі, а строк подання платником податку звіту про використання виданих на відрядження коштів не перевищує 10 банківських днів, за наявності поважних причин роботодавець (самозайнята особа) може його продовжити до 20 банківських днів (до з’ясування питання в разі виявлення розбіжностей між відповідними звітними документами).

(Лист ДФС України від 03.01.2018 р. № 14/5/99-99-13-02-03-16/ІПК)