Головна » Які будуть наслідки, якщо єдинник 1–2-ї груп отримав дохід від неплатника ЄП за послуги, надані на загальній системі

Як ми можемо допомогти?

Які будуть наслідки, якщо єдинник 1–2-ї груп отримав дохід від неплатника ЄП за послуги, надані на загальній системі

You are here:
< Назад
Print Friendly, PDF & Email

Єдинникам 1–2-ї груп заборонено працювати з неплатниками ЄП. Якщо підприємець отримав оплату за послуги, які він надав неплатнику ЄП, працюючи на загальній системі, вся сума такого доходу оподатковується за ставкою 15% (пп. 4 п. 293.4 ПКУ).

Дохід, отриманий єдинником від видів діяльності, заборонених на ЄП, за  виконані роботи/надані послуги в минулому році (коли СПД був на загальній системі), оподатковується за ставкою 15%. Отримання такого доходу не є порушенням умов роботи на єдиному податку, і на ЗС підприємець переходити не повинен (консультація в ЗІР, підкатегорія 107.4).

X