Головна » Який порядок зберігання ПН та РК до ПН, складених в електронній формі, для їх надання контролюючим органам при проведенні перевірки?

Який порядок зберігання ПН та РК до ПН, складених в електронній формі, для їх надання контролюючим органам при проведенні перевірки?

You are here:
  • База знань
  • Податки
  • ПДВ
  • Який порядок зберігання ПН та РК до ПН, складених в електронній формі, для їх надання контролюючим органам при проведенні перевірки?
< Назад

Податкові накладні та розрахунки коригування до податкових накладних, складені в електронній формі, повинні зберігатися платниками ПДВ на електронних носіях інформації у формі, що дозволяє здійснити перевірку їх цілісності на цих носіях.

При проведенні перевірки платники ПДВ зобов’язані надати посадовим (службовим) особам контролюючого органу доступ до таких електронних носіїв інформації, а у випадках, визначених законом, також надати копії податкових накладних та розрахунків коригування до податкових накладних, завірені підписом платника або його посадовою особою та скріплені печаткою (при наявності).

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Додати коментар

Клікніть, щоб прокоментувати

четыре × 2 =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: