Головна » Якою податковою соціальною пільгою має право скористатися самотня мати?

Якою податковою соціальною пільгою має право скористатися самотня мати?

You are here:
< Назад

Самотня мати має право на застосування податкової соціальної пільги у розмірі 150 відс. суми пільги, яка визначена п.п. 169.1.1 ПКУ (у 2017 році – 1200,0 грн., у 2018 році – 1321,50 грн.), у розрахунку на кожну дитину віком до 18 років, за умови дотримання процедур, визначених п.п. 169.4.1 ПКУ та наданням відповідних підтверджуючих документів.

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

1 Comment

Клікніть, щоб прокоментувати

одиннадцать − одиннадцать =

  • As a result of their efforts, Positive View’s events have received coverage from the 3 major
    global television networks and possess recently been streamed for online
    viewing. These guides allow you to practice when you are and
    have the time and energy to do so. Instead of enjoying karaoke parties, it
    is possible to always take the music and create your own song, by plugging it into
    your TV sets.

Inline
Inline

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: