Головна » Бухгалтеру » Консультації » Поворотна фінансова допомога платнику єдиного податку
Консультації

Поворотна фінансова допомога платнику єдиного податку

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Доходом юридичної особи платника єдиного податку є будь-який дохід, включаючи дохід представництв, філій, відділень такої юридичної особи, отриманий протягом податкового (звітного) періоду в грошовій формі (готівковій та/або безготівковій); матеріальній або нематеріальній формі, визначеній п. 292.3 ст. 292 Податкового кодексу України.

Поворотна фінансова допомога — сума коштів, що надійшла платнику податків у користування за договором, який не передбачає нарахування процентів або надання інших видів компенсацій у вигляді плати за користування такими коштами, та є обов’язковою до повернення.

Платник єдиного податку третьої групи, який отримує поворотну фінансову допомогу, не враховує її суму у складі доходу за умови, що повертає таку допомогу протягом 12 календарних місяців з дня її отримання.

Сума поворотної фінансової допомоги, неповерненої платником єдиного податку протягом 12 календарних місяців з дня її отримання, включається до складу доходу такого платника наступного дня після закінчення 12 календарних місяців з дня отримання такої допомоги (пп. 3 п. 292.11 ст. 292 Кодексу).


Поділіться з друзями - підтримайте проект
Читати по темі:  До якого контролюючого органу ЮО подається заява про застосування спрощеної системи оподаткування (третя група платника ЄП) у разі зміни податкової адреси, пов’язаної зі зміною адміністративного району?

Наша розсилка

Події

серпень, 2021

X