Головна » Бухгалтеру » Консультації » Про захист платника податків від неправомірних дій посадових осіб контролюючого органу
Консультації

Про захист платника податків від неправомірних дій посадових осіб контролюючого органу

Згідно із змінами, внесеними до пункту 21.3 статті 21 ПКУ Законом № 2245, шкода, завдана платнику податків неправомірними рішеннями, діями чи бездіяльністю посадової або службової особи контролюючого органу, відшкодовується за рахунок коштів державного бюджету, передбачених для фінансування цього органу, незалежно від вини цієї особи.

Крім цього, відповідно до нового пункту 21.4 статті 21 ПКУ посадова або службова особа органу ДФС несе перед державою відповідальність в порядку регресу в розмірі виплаченого з бюджету відшкодування через неправомірні рішення, дії чи бездіяльність цієї посадової (службової) особи. 

Як дані позитивні, безумовно, зміни законодавства на користь платника будуть працювати на практиці це ще питання відкрите. Наразі практик з даного питання в світлі останніх змін немає.

Ну а як раніше вирішувались ці питання ми писали про це тут .

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Додати коментар

Клікніть, щоб прокоментувати

один × два =

Пошук від Google

Наша розсилка

Деньги — только транспортное средство, которое предоставляет вам варианты, и я говорю, что есть только одна вещь, которую деньги не могут купить — бедность.

— Джерри Дойл

Події

Останні пости на форумі

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: