Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Держоргани інформують » Сьогодні стартує добровільне декларування!
Держоргани інформують

Сьогодні стартує добровільне декларування!

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Сьогодні, як і обіцяв Президент Володимир Зеленський, в Україні офіційно стартувала кампанія з добровільного декларування.

Протягом одного року, до 1 вересня 2022, громадяни можуть задекларувати активи, з яких не були сплачені податки або які взагалі не були задекларовані.

Як зазначив прем’єр-міністр держави:

Мова йде про амністію капіталів, завдяки якій громадяни України, які мають активи, що не були оподатковані належним чином, можуть добровільно пройти одноразове декларування, сплатити одноразовий збір та легалізувати такі активи. Процедура — абсолютно добровільна.

Протягом десятків років в Україні будувалася система, у якій для підприємців було небезпечно показувати свої справжні доходи. Тепер такої небезпеки немає. І держава дає можливість людям повернути гроші та інші активи у прозорий легальний обіг. Досвід багатьох країн світу свідчить про те, що амністія капіталів дає не тільки фіскальний ефект, але сприяє активізації економічної та інвестиційної активності.

За словами посту Д. Гетманцева:

“Це шанс для кожного почати своє фінансове життя з чистого аркуша.
Це дуже зручно, просто та корисно для майбутнього твого гаманця.

Процедура легалізації готівкових коштів передбачає створення спеціального рахунку в банку.

З метою оперативного реагування та вирішення проблемних питань відкриття/користування таким рахунком, НБУ було відкрито гарячу лінію, на яку може звернутись кожен громадянин: 0 800 505 240 .

39 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X