Головна » Для відпочинку » Це цікаво » Як отримати тисячу від Зеленського: інструкція
Держоргани інформують Це цікаво

Як отримати тисячу від Зеленського: інструкція

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Отримати тисячу гривень від Зеленського на звичайну картку не можна.

Вчора, 09.12.2021р, Кабмін ухвалив Постанову щодо виплат 1000 грн від держави. Деталі про те, як отримати кошти повідомив міністр цифрових трансформацій Михайло Федоров .

«єПідтримка — це програма допомоги бізнесу, яку ініціював Володимир Зеленський . А наша команда відповідає за технічну частину реалізації проекту. На першому етапі виплата буде доступна з 19 грудня лише у додатку Дія.

Подати заявку можна буде у додатку Дія у кілька кліків, якщо ви громадянин України старше 18 років і у вас є «зелений» сертифікат у додатку Дія.

• Оформіть спеціальну картку єПідтримка в одному з банків-партнерів. Щодня до проекту приєднуватимуться нові. Відкрити можна буде і онлайн та офлайн. Отримати гроші на звичайну картку не можна.
• Завантажте програму Дія та авторизуйтесь.
• Переконайтеся, що у вас є зелений сертифікат у програмі Дія. Важливо: сертифікат із порталу Дія чи паперовий від сімейного лікаря не підходять. Отримати COVID-сертифікат у програмі Дія зараз можна як з ID-картою, так і з паспортом-книжкою.
• Зайдіть до розділу Послуги та виберіть Підтримка.
• Виберіть для виплати картку єПідтримка та чекайте надходження грошей.

Уряд затвердив порядок надання 1000 гривень для всіх вакцинованих осіб у межах ініціативи Президента «єПідтримка». Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Кабінету Міністрів 9 грудня.

Глава Уряду підкреслив, що програма дозволить підтримати бізнес, який найбільше відчув наслідки пандемії, та заохотити людей до вакцинації.

Як відзначив Прем’єр-міністр, для отримання виплат на першому етапі треба подати заявку в Дії до 29 грудня.

19 грудня стартує ініційована Президентом України  державна програма  “єПідтримка”, спрямована на підтримку бізнесу, який найбільше постраждав під час пандемії COVID-19, шляхом стимулювання попиту серед громадян.  Відповідна постанова була ухвалена сьогодні, 9 грудня,  на черговому засіданні Уряду.

“Для Уряду дуже важливо підтримати той бізнес, який зіштовхнувся зі значними викликами під час пандемії. Нарахування 1 000 грн всім українцям, які пройшли повний курс вакцинації від COVID -19,  не лише стимулюватиме громадян робити щеплення, а  дозволить підтримати найбільш вразливі галузі, зокрема сферу культури і спорту, транспортну галузь”, – зазначила Перший віце-прем’єр-міністр- міністр економіки України Юлія Свириденко.
Програмою передбачено, що всі повнолітні громадяни України, які пройшли повний курс щеплення проти COVID-19, зможуть отримати 1000 грн від держави. За ці кошти вони матимуть можливість придбати абонемент у спортзал чи фітнес-клуб, відвідати кінотеатр, театр, музей, купити квитки на залізничні та авіаперевезення по Україні, придбати книжки.
Програма реалізовуватиметься в декілька етапів. З 19 грудня послуга стане доступна в  мобільному застосунку Дія. Це — найшвидший і найпростіший спосіб. На другому етапі (3 квартал 2022 року) буде запропоновано альтернативний механізм нарахування, над яким зараз працюють.
Для участі в програмі необхідно: 
  • мати громадянство України; 
  • бути старше 18 років
  • мати “зелений” COVID-сертифікат вакцинації у застосунку Дія. 
Всі, хто відповідає цим критеріям, зможуть відкрити поточний рахунок “єПідтримки” зі спеціальним режимом використання та обрати послугу “єПідтримка” в застосунку Дія. Наразі участь в програмі беруть 6 банків: Monobank, Альфа-банк, А-Банк, ПриватБанк, Укргазбанк, Ощадбанк. Поступово будуть долучатись і інші банки. Використати вже наявний рахунок в банку —  неможливо.
Кошти надаються на 4 місяці з моменту отримання, витратити їх можна як онлайн, так і офлайн. Банки розпізнаватимуть категорію при оплаті, тому витратити гроші на інші цілі, перевести їх на картку, зняти готівкою — буде неможливо. 
Програму реалізують Мінекономіки та Кабінет Міністрів України. Команда Мінцифри розробляє технічну частину послуги у застосунку Дія. 
Зазначимо, що з 19 грудня послугу можна отримати виключно в застосунку Дія. Тому закликаємо не  вірити шахраям, які будуть пропонувати витратити гроші в інших місцях або перевести їх з діджитал-картки в готівку. Кіберполіція буде уважно відстежувати всі підозрілі ситуації та виплати.

Як отримати виплату – дивіться на лендінг .

Пілот проекту є Підтримка стартує з 13 числа. Витратити тисячу можна на послуги бізнесу, які найбільше постраждали під час пандемії. Це театри, кіно, музеї, спортзали, концерти, книги та квитки на внутрішні рейси.

Це перший у світі проект у такому форматі та технічній реалізації. Ми не знайшли аналогів у світі та розробили власне рішення, де разом зібрані держава, банківська сфера та бізнес. Ми зробили весь процес максимально простим як для людей, так і бізнесу», – повідомив він.

Протягом якого часу я можу подати заявку на отримання 1000 грн?

 
Заявку можна подати до кінця терміну дії програми, тобто до 18.12.2022
 
На витрату 1000 грн є 4 місяці з моменту їх зарахування на картку.
 
Як діяти, якщо сума до оплати понад 1000 гривень?
 
Надавач послуги може розділити оплату на частини, одна з яких відповідатиме сумі коштів на спеціальній картці.
 
Що відбувається із залишком суми, якщо оплата була менша як 1000 гривень?
 
У разі, якщо на кінець терміну (4 місяці з дня отримання коштів) на спеціальній картці залишаться невитрачені кошти, вони повернуться до державного бюджету.

 

 


Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Події

січень, 2022

X