Головна » Бухгалтеру » Консультації » Зміна істотних умов праці: чи є переміщення на інше робоче місце такою зміною умов праці?
Консультації

Зміна істотних умов праці: чи є переміщення на інше робоче місце такою зміною умов праці?

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email
Відповідаючи на це запитання Держпраці роз’яснила, що переміщення працівника на тому ж самому підприємстві на інше робоче місце, інший структурний підрозділ в тій же місцевості, доручення роботи на іншому механізмі або агрегаті у межах спеціальності або посади, обумовленої трудовим договором не вважається переводом на іншу роботу, відбувається за ініціативою роботодавця та не потребує згоди працівника (ч. 1 ст. 32 КЗпП України).
Власник підприємства не має права переміщати працівника на роботу, протипоказану йому за станом здоров’я.
 

Переміщення є постійним та відбувається без змін умов праці, режиму роботи, розміру оплати праці та встановлених раніше пільг. Рішення про переміщення ухвалюється на підставі доповідних записок керівників структурних підрозділів, кадрової служби.

Рішення оформляється наказом із зазначенням структурного підрозділу, до якого переміщається працівник та дати. Запис про зазначене переміщення до трудової книжки та до особової картки не вноситься.


Поділіться з друзями - підтримайте проект
X