Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Ініціативи законотворців » Звітність щодо співробітників до ДПС невдовзі зазнає змін
Ініціативи законотворців

Звітність щодо співробітників до ДПС невдовзі зазнає змін

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Ми знайшли, як мені здається, дуже елегантне рішення, як зменшити бюрократію для українського бізнесу.

Одна з частих скраг, яку доводиться чути від українських бізнесменів щодо зайвої бюрократії, стосується віськкоматів. За нашими законами компанії мають з ними постійно листуватись щодо своїх співробітників.

Годі і казати, що все листування виключно у паперовій формі.

Після ряду зустрічей з Міністерством оборони та іншими органами ми відкрили проєкт з двох частин.

По-перше. Як відомо, зараз компанії подають по своїх співробітниках звітність у податкову службу. Наша ідея проста: додати в цю звітність пару полів по військовому квитку та вбити, таким чином, паперові документи.

Мені ця ідея подобається тим, що державі не потрібно витрачати час і гроші та створювати якесь нове технічне рішення, а життя бізнесу не ускладниться новими звітами і програмами.

І по-друге. Зараз бізнес повинен повідомляти військкомати про всілякі зміни в даних своїх співробітників. Тут рішення очевидне: зробити автоматичний збір інформації з уже наявних реєстрів і автоматично надсилати ці дані до військкоматів, не відволікаючи бізнес.

Зараз складаємо план впровадження проекту. Я розраховую, що маємо все запустити та змінити законодавство вже цього року.”,

– зазначив Д.Дубілет в своїй публікації

41 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект
Мітки

Наша розсилка

Реклама

X