Головна » Бухгалтеру » Консультації » Адмін.відповідальність роботодавця за несплату (несвоєчасну сплату) ЄСВ на період карантину
Консультації

Адмін.відповідальність роботодавця за несплату (несвоєчасну сплату) ЄСВ на період карантину

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

У разі несвоєчасної сплати або не в повному обсязі єдиного внеску до платника застосовуються фінансові санкції у вигляді штрафу у розмірі 20 % несплачених або несвоєчасно сплачених сум єдиного внеску.
     За несплату, неповну сплату або несвоєчасну сплату суми єдиного внеску одночасно з видачею сум виплат, на які нараховується єдиний внесок (авансових платежів), накладається штраф у розмірі 10 % таких несплачених або несвоєчасно сплачених сум. 
     На суму недоїмки нараховується пеня з розрахунку 0,1% суми недоплати за кожний день прострочення.
     За порушення порядку нарахування, обчислення і строків сплати єдиного внеску посадові особи платників єдиного внеску несуть адміністративну відповідальність.
     Несплата або несвоєчасна сплата єдиного внеску, у тому числі авансових платежів, у сумі, що не перевищує трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, – тягне за собою накладення штрафу від сорока до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (680-1360грн), за повторне за рік вчинення таких дій – від ста п’ятдесяти до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850-5100грн).
     Несплата або несвоєчасна сплата єдиного внеску, у тому числі авансових платежів, у сумі більше трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян – тягне за собою накладення штрафу від вісімдесяти до ста двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, за повторне за рік вчинення таких дій – від ста п’ятдесяти до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (2550-5100грн).

ЗІР 201.09

50 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X