Головна » Бухгалтеру » Консультації » Безоплатна передача органами державної виконавчої служби конфіскованих транспортних засобів обкладається ПДВ
Консультації

Безоплатна передача органами державної виконавчої служби конфіскованих транспортних засобів обкладається ПДВ

Поділіться з друзями - підтримайте проект

На операції з безоплатної передачі органами державної виконавчої служби конфіскованих транспортних засобів поширюється загальний режим оподаткування податком на додану вартість із застосуванням ставки податку 20 відсотків.

На дату передачі конфіскованого транспортного засобу, особа, яка здійснює передачу такого майна (за умови реєстрації її платником ПДВ), має скласти податкову накладну із зазначенням в ній ставки ПДВ 20 %.

Такий порядок оподаткування застосовується у зв’язку з тим, що звільнення від оподаткування ПДВ операцій з передачі конфіскованого майна, передбачене пунктом 197.1.26статті 197 Податкового кодексу Українине поширюється на операції з підакцизними товарами, до яких, зокрема, віднесено транспортні засоби.


Поділіться з друзями - підтримайте проект
Читати по темі:  Порядок здійснення органами Державної казначейської служби України бюджетного відшкодування ПДВ (Порядок № 232)
Мітки

Наша розсилка

Події

липень, 2021

X