Головна » Бухгалтеру » Консультації » Чи мають право контролюючі органи під час проведення перевірок вимагати від платників податків, що перевіряються, проведення інвентаризації ТМЦ?
Консультації

Чи мають право контролюючі органи під час проведення перевірок вимагати від платників податків, що перевіряються, проведення інвентаризації ТМЦ?

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Контролюючі органи (податкові органи) мають право вимагати під час проведення перевірок від платників податків, що перевіряються, проведення інвентаризації основних засобів, товарно-матеріальних цінностей, коштів, зняття залишків товарно-матеріальних цінностей, готівки (п.п. 20.1.9 п. 20.1 ст. 20 Податковий кодекс України).

        Якщо платник податків (його посадові особи або особи, які здійснюють готівкові розрахунки та/або провадять діяльність, що підлягає ліцензуванню) відмовляється від проведення відповідно до вимог ПКУ інвентаризації основних засобів, товарно-матеріальних цінностей, коштів (зняття залишків товарно-матеріальних цінностей, готівки), то може бути застосовано адміністративний арешт майна платника податків (п.п. 94.2.8 п. 94.2 ст. 94 ПКУ).

 

ДПІ


Поділіться з друзями - підтримайте проект
Читати по темі:  Спрощуємо інвентаризацію за допомогою RFID. Облік до 100 товарів за секунду

Наша розсилка

Події

травень, 2021

X