Згідно зі статтею 153 КЗпП, роботодавець не вправі вимагати від працівника виконання роботи, що становить явну небезпеку для життя працівника, а також в умовах, що не відповідають законодавству про охорону праці.
При цьому прямої відповідальності за роботу підприємства під час повітряної тривоги чинне законодавство України наразі не передбачає. Але керівник суб’єкта господарювання зобов’язаний забезпечувати цивільний захист як своїх працівників, так і клієнтів/відвідувачів, у т. ч. під час оповіщення про повітряну тривогу в населеному пункті, де розташоване підприємство.
Стаття 21 КЦЗ передбачає, що громадяни України мають право на отримання інформації про надзвичайні ситуації або небезпечні події, що виникли або можуть виникнути.
Детские качели подвесные купить в інтернет-машазине BONRO – это не просто купить игрушку, а приобрести…
Багато хто вважає, що діаграми Ганта підходять лише для класичних проєктів: розробки програмного забезпечення, будівництва…
Сучасна стоматологія пропонує чимало ефективних способів відновлення пошкоджених або зруйнованих зубів. Одним з найнадійніших варіантів…
Питна вода необхідна для нормального функціонування всіх систем організму, допомагає поліпшити стан шкіри, підтримувати рівень…
Згідно з результатами дослідження привабливості роботодавців в українській ІТ-індустрії, компанії, що займаються технологіями, продовжують бути…
Існують різні методи технічного аналізу, які у своїй роботі використовують інвестори, трейдери та аналітики на…