Головна » Бухгалтеру » Консультації » Де платник податків може дізнатись про банківські реквізити для сплати податків, зборів, ЄВ та інших платежів до бюджету?
Консультації

Де платник податків може дізнатись про банківські реквізити для сплати податків, зборів, ЄВ та інших платежів до бюджету?

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Банківські реквізити для сплати податків, зборів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та інших платежів до бюджету визначаються Казначейством і повідомляються територіальному органу ДПС, а тому для їх отримання платнику податків необхідно звернутись до контролюючого органу ДПС за місцем реєстрації або місцем здійснення діяльності.
     Крім того, інформація про реквізити рахунків, відкритих в органах Казначейства в розрізі адміністративно-територіальних одиниць України, оприлюднена на офіційному вебпорталі ДПС в рубриці Головна/Бюджетні рахунки (https://www.tax.gov.ua/byudjetni-rahunki/) та рубриці Головна/Законодавство/Єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (https://tax.gov.ua/zakonodavstvo/ediniy-vnesok-na-zagalnoobovyazkove-/).
     Водночас платник податків в меню «Стан розрахунків з бюджетом» приватної частини Електронного кабінету має доступ до своїх особових рахунків зі сплати податків, зборів та інших платежів. При зверненні до зазначеного меню відображається зведена інформація станом на момент звернення, що містить інформацію по кожному виду платежу, зокрема, бюджетний рахунок на поточну дату, МФО банку.
     Робота у приватній частині Електронного кабінету здійснюється з використанням кваліфікованого електронного підпису, отриманого у будь-якого Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг. Вхід до Електронного кабінету здійснюється за адресою: http://cabinet.tax.gov.ua, а також через офіційний вебпортал ДПС.

Також інфо про всі необхідні податки ви можете знайти на нашому сайті

 


Поділіться з друзями - підтримайте проект
Читати по темі:  Єдиний рахунок: Порядок заповнення реквізиту «Призначення платежу» набуває чинності вже завтра, 26.02.2021р

Наша розсилка

Події

липень, 2021

X