Головна » Для завантаження » Закони, положення, нормативи » Накази ДФС » ДПС Наказ №52 Про затвердження Правил етичної поведінки в органах Державної податкової служби
Накази ДФС

ДПС Наказ №52 Про затвердження Правил етичної поведінки в органах Державної податкової служби

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА УКРАЇНИ

Н А К А З

02.09.2019                                                                   № 52

 

Про затвердження Правил етичної поведінки в органах Державної податкової служби

 

Відповідно до законів України «Про запобігання корупції», «Про державну службу», Положення про Державну податкову службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 06 березня 2019 року № 227, з метою встановлення та забезпечення дотримання загальних вимог до етичної поведінки посадових і службових осіб та інших працівників ДПС, Інформаційно-довідкового департаменту ДПС, головних управлінь ДПС в областях, м. Києві, Офісу великих платників податків ДПС, державних підприємств, що належать до сфери управління ДПС, формування корпоративної культури

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Правила етичної поведінки в органах Державної податкової служби (далі – Правила), що додаються.

2. Керівникам структурних підрозділів ДПС забезпечити:

2.1. ознайомлення підлеглих працівників з Правилами шляхом підписання повідомлень про ознайомлення та їх передачу надалі до Департаменту кадрового забезпечення та розвитку персоналу.

Термін – два тижні;

2.2. ознайомлення осіб, які вперше призначаються на посади ДПС (приймаються на службу до ДПС), а також осіб, які призначаються на посади ДПС (приймаються на службу до ДПС) в порядку переведення з інших державних органів, з Правилами шляхом підписання повідомлень про ознайомлення та їх передачу надалі до Департаменту кадрового забезпечення та розвитку персоналу.

Термін – тиждень з дня призначення (прийняття на службу) особи;

2.3. вивчення та неухильне дотримання Правил підлеглими працівниками.

3. Департаменту кадрового забезпечення та розвитку персоналу (Шляхова Ольга) забезпечити:

3.1. долучення до особових справ працівників повідомлень про ознайомлення з Правилами, отриманих відповідно до підпунктів 2.1 та 2.2 пункту 2 цього наказу;

3.2. включення до плану проведення занять (на відповідний період) працівників ДПС у системі професійного навчання без відриву від роботи окремої теми з вивчення Правил із залученням спеціально уповноважених осіб з питань етичної поведінки ДПС.

4. Департаменту з питань запобігання та виявлення корупції (Третяк Віталій) визначити спеціально уповноважених осіб з питань етичної поведінки, на яких покласти обов’язки здійснення контролю за дотриманням Правил, надання працівникам роз’яснень і консультацій з питань їх застосування, а також пов’язаних з ними нормативно-правових актів, проведення занять щодо їх вивчення, та поінформувати структурні підрозділи ДПС.

Термін – місяць.

5. Керівникам головних управлінь ДПС в областях, м. Києві, Офісу великих платників податків ДПС, Інформаційно-довідкового департаменту ДПС у місячний строк з дня забезпечення здійснення повноважень та виконання функцій забезпечити:

5.1. ознайомлення працівників з Правилами шляхом підписання повідомлень про ознайомлення;

5.2. долучення до особових справ працівників повідомлень про ознайомлення з Правилами;

5.3. визначення спеціально уповноважених осіб з питань етичної поведінки, на яких покласти обов’язки здійснення контролю за дотриманням Правил, надання працівникам роз’яснень і консультацій з питань їх застосування, а також пов’язаних з ними нормативно-правових актів, проведення занять щодо їх вивчення;

5.4. включення до плану проведення занять (на відповідні періоди) у системі професійного навчання без відриву від роботи окремої теми з вивчення Правил із залученням спеціально уповноважених осіб з питань етичної поведінки ДПС.

6. Департаменту забезпечення роботи Служби (Венцковський Дмитро) забезпечити розміщення цього наказу на офіційному вебпорталі ДПС.

Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Голова                                                                                            Сергій ВЕРЛАНОВ

 

 

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка