Головна » Бухгалтеру » Консультації » ФОП 2 група надав послугу співробітнику у відрядженні ЮО: це є порушенням умов перебування на ЄП2 група?
Консультації

ФОП 2 група надав послугу співробітнику у відрядженні ЮО: це є порушенням умов перебування на ЄП2 група?

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Якщо фізичною особою – підприємцем – платником єдиного податку другої групи були надані послуги працівнику юридичної особи під час відрядження і вартість послуг оплачується особисто таким працівником, то порушення умов перебування на другій групі платника єдиного податку не виникає.

Однак, якщо оплата вартості послуг надходить на рахунок фізичної особи – підприємця – платника єдиного податку другої групи від юридичної особи, яка не є платником єдиного податку, за найманого працівника, що перебуває у відрядженні, то порушуються умови перебування фізичної особи – підприємця на другій групі платника єдиного податку.

“”…друга група – фізичні особи – підприємці, які здійснюють господарську діяльність з надання послуг, у тому числі побутових, платникам єдиного податку та/або населенню, виробництво та/або продаж товарів, діяльність у сфері ресторанного господарства…”

Умови перебування на тій чи іншій групі платника єдиного податку зазначені в ст. 291.4 ПКУ

за матеріалами ЗІР 107.01.01

 


Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Події

жовтень, 2021

X