Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Держоргани інформують » Київрада звільнила заклади громадського харчування, які мають літні та сезонні майданчики, від сплати пайової участі
Держоргани інформують

Київрада звільнила заклади громадського харчування, які мають літні та сезонні майданчики, від сплати пайової участі

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Депутати Київради ухвалили рішення про скасування сплати пайової участі для літніх та сезонних майданчиків кафе і ресторанів. А також – для бізнесу, що здійснює діяльність у засобах пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі та об’єктах сезонної дрібнороздрібної торговельної мережі. Вони платитимуть символічну 1 гривню.

Для літніх майданчиків біля ресторанів та бізнесу, що здійснює діяльність у засобах пересувної торговельної мережі та об’єктах сезонної пересувної торговельної мережі, ця норма діятиме до кінця жовтня цього року. А для сезонних майданчиків кафе і ресторанів – до кінця року.

Якщо ж підприємці вже сплатили пайову участь до вступу в дію рішення Київради – ці кошти будуть зараховані як сплата пайової участі на наступний період (рік).

«Ми розуміємо, що малий і середній бізнес – це основа економіки міста. І його треба підтримувати та заохочувати. Сьогодні складно всім. Кілька місяців ресторани та кафе не працювали. І отримали шалені збитки. Ми повинні створити сприятливі умови для роботи бізнесу в столиці. І, переконаний, спільними зусиллями та конструктивною співпрацею ми цю кризу подолаємо», – зазначив Віталій Кличко.

 

Поділіться з друзями - підтримайте проект
Читати по темі:  Мінімальна заробітна плата в 2020 році. Податки з ФОП у 2020 році

Наша розсилка

Події

вересень, 2020

X