Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Держоргани інформують » Коли Київ та Одещина стали офіційно червоними?
Ініціативи законотворців Держоргани інформують Консультації

Коли Київ та Одещина стали офіційно червоними?

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій встановила з 23 березня “червоний” рівень епідемічної небезпеки на території міста Києва та Одеської області.

“Сьогодні (20,03,2021) відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

За результатами Державна комісія вирішила встановити:

– з 00 години 00 хвилин 23 березня 2021 р. “червоний” рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території міста Києва та застосувати на території міста Києва обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для “червоного” рівня епідемічної небезпеки.

– з 00 години 00 хвилин 23 березня 2021 р. “червоний” рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Одеської області та застосувати на території Одеської області обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для “червоного” рівня епідемічної небезпеки”.

 

 
 
 

 
 
 

 

В регіонах застосовуватимуться обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для даного рівня епідемічної небезпеки.

Головам Одеської ОДА та Київської міськдержадміністрації доручено забезпечити дотримання відповідних обмежувальних протиепідемічних заходів.

Крім того, Комісія рекомендувала перевести на дистанційну роботу частину працівників ЦОВВ, а також провести засідання регіональної ТЕБ та НС в Одеській області, на яких вирішити питань, які будуть виникати в зв’язку з посиленням протиепідемічних заходів.

Окремо на засіданні було розглянуто питання врегулювання роботи транспорту.

Комісія ТЕБ та НС прийняла рішення доручити Мінінфраструктури разом з МОЗ та іншими заінтересованими органами опрацювати питання функціонування транспорту в регіонах, де встановлено червоний рівень епідемічної небезпеки.

Довідка: МОЗ щодня оновлює ознаки для визначення регіону із значним поширенням COVID-19. На підставі цих ознак, Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій раз на 7 днів приймає рішення про встановлення на території регіону або окремих адміністративно-територіальних одиниць регіону рівня епідемічної небезпеки “жовтий”, “помаранчевий” або “червоний”.

Рішення про послаблення “червоного”, “помаранчевого” та “жовтого” рівня епідемічної небезпеки не може бути переглянуто раніше ніж через 14 днів з дня встановлення такого рівня епідемічної небезпеки.

 

КМУ

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

X