Головна » Бухгалтеру » Консультації » На які банківські рахунки платник сплачує штрафні (фінансові) санкції та пеню по ЄСВ?
Консультації

На які банківські рахунки платник сплачує штрафні (фінансові) санкції та пеню по ЄСВ?

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Відповідно до абзацу другого частини чотирнадцятої ст. 25 Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування»  суми пені та штрафів, передбачених Законом № 2464, підлягають сплаті платником єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування протягом десяти календарних днів після надходження відповідного рішення.

Зазначені суми зараховуються на рахунки контролюючих органів, відкриті в центральному органі виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів для зарахування єдиного внеску.
   

  Згідно з інформацією, розміщеною на офіційному вебпорталі ДПС у розділі «Реєстри» за посиланням: Головна/Довідники, Реєстри, Переліки/Реєстри/Реєстр рахунків для сплати єдиного внеску, починаючи з 01.01.2020 вступають в дію нові небюджетні рахунки 3556 «Рахунки для зарахування єдиного соціального внеску», відкриті на ім’я територіальних органів Державної податкової служби України для сплати єдиного внеску та фінансових санкцій за стандартом IBAN (29 літерно-цифрових символів).

ЗІР


Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

X