Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Держоргани інформують » Оновлено форми статистичної звітності на 2021 рік
Держоргани інформують

Оновлено форми статистичної звітності на 2021 рік

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Держстат України вже оприлюднив майже всі форми статистичної звітності на 2021 рік. Деякі з них оновлені.

Пропонуємо ознайомитися із оновленнями та датами коли вони набувають чинності

 1. Затверджено форму державного статистичного спостереження № 1-підприємництво (річна) “Структурне обстеження підприємства”, що додається, та ввести її в дію зі звіту за 2020 рік.
 2. Затверджено форму державного статистичного спостереження № 1-Б (річна) “Звіт про взаєморозрахунки з нерезидентами”, що додається, та ввести її в дію з 01 січня 2020 року
 3. Затверджено форму державного статистичного спостереження № 29-сг (річна) “Звіт про площі та валові збори сільськогосподарських культур, плодів, ягід і винограду”, що додається, та увести її у дію, починаючи зі звіту за 2020 рік.
 4.  Затверджено форму державного статистичного спостереження № 6-сільрада (річна) “Звіт про об’єкти погосподарського обліку”, що додається, та ввести її в дію, починаючи зі звіту за 2020 рік.
 5. Затверджено та ввести в дію з 05 травня 2021 року форми державного статистичного спостереження “Сільськогосподарська діяльність населення в сільській місцевості”, що додаються (але наразі форми не опубліковані):

 1) № 01-СГН (один раз на рік) “Запитальник базового інтерв’ю”;

 2) № 02-СГН (місячна) “Запитальник щомісячного інтерв’ю”.

6. Затверджено форму державного статистичного спостереження № 11-мтп (річна) “Звіт про постачання та використання енергії“, що додається, та ввести її в дію зі звіту за 2020 рік

 7. Затверджено форму державного статистичного спостереження № 1-ПО (місячна) “Звіт про виробництво продукції військового призначення та подвійного використання”, що додається, та ввести її у дію, починаючи зі звіту за січень 2021 року.

8. Затверджено форму державного статистичного спостереження № 1-КЗР (річна) “Звіт про діяльність колективного засобу розміщування”, що додається, та ввести її в дію зі звіту за 2020 рік.

9. Затверджено форму державного статистичного спостереження № 1-туризм (річна) “Звіт про туристичну діяльність”, що додається, та ввести її в дію зі звіту за 2020 рік.

10. Затверджено форму державного статистичного спостереження № 9-ЗЕЗ (квартальна) “Звіт про експорт-імпорт послуг”, що додається, та ввести її в дію, починаючи зі звіту за І квартал 2021 року.

Також оновлені форми спостереження по трудовим відносинам:

 1. Затверджено форму державного статистичного спостереження № 1-ПВ (місячна) “Звіт з праці”, що додається, та ввести її в дію, починаючи зі звіту за січень 2021 року
 2. Затверджено форму державного статистичного спостереження № 1-ПВ (квартальна) “Звіт з праці”, що додається, та ввести її в дію, починаючи зі звіту за І квартал 2021 року.
 3. Затверджено форму державного статистичного спостереження № 3-борг (місячна) “Звіт про заборгованість з оплати праці”, що додається, та ввести її в дію, починаючи зі звіту за січень 2021 року.
 4. Затверджено форму державного статистичного спостереження № 7-ПВ (один раз на чотири роки) “Звіт про заробітну плату за професіями окремих працівників”, що додається, та ввести її в дію, починаючи з 01 січня 2021 року.
 5. Затверджено та ввести в дію з 01 січня 2021 року форми державного статистичного спостереження “Обстеження робочої сили”, що додаються (але наразі форми не опубліковані):

 1) № 1-ОРС (ТДВ) (одноразова) “Модуль обстеження робочої сили щодо трудової діяльності волонтерів”;

 2) № 2-ОРС (ТДВ) (одноразова) “Модуль обстеження робочої сили щодо трудової діяльності волонтерів”.

Субсидіантам та отримувачам соціальної допомоги від держави:

 1. Затверджено та ввести в дію форми державного статистичного спостереження “Обстеження умов життя домогосподарств”, що додаються:

 1) № 2-УЖД “Запитальник основного інтерв’ю” – з 01 листопада 2020 року;

 2) Анкета № 2 “Стан здоров’я членів домогосподарства. Доступ домогосподарств до окремих товарів та послуг” – з 01 жовтня 2021 року.

               2. Затверджено форму державного статистичного спостереження № 1-заборгованість (ЖКГ) (місячна) “Звіт про оплату населенням житлово-комунальних послуг”, що додається, та ввести її у дію, починаючи  зі звіту за січень 2021 року.

Детальніше на сторінці Держстату

42 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X