Головна » На правах реклами » Особливості депозитних вкладів в Україні від АТ «Креді Агріколь Банк»
На правах реклами

Особливості депозитних вкладів в Україні від АТ «Креді Агріколь Банк»

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Вигідні депозитні вклади в Україні від АТ «Креді Агріколь Банк»

Коли у людини з’являються вільні кошти, постає питання як  їх  зберегти та примножити. Існують різні способи отримання пасивного доходу: акції та облігації, валютний ринок, бізнес, нерухомість та інше. Але всі вони вимагають спеціальних знань і навичок. Без підготовки та досвіду  інвестувати гроші в такі інструменти  не варто , оскільки існує  багато ризиків .

 Гарним рішенням для примноження і збереження коштів є  банківський депозит.  АТ «Креді Агріколь Банк»  один з найстаріших міжнародних банків, що має  одну з найширших лінійок депозитних вкладів серед українських фінансових установ.  Ознайомитися з умовами депозитів можна за посиланням credit-agricole.ua/ru/privatnym-kliyentam/depoziti. Депозит як фінансовий інструмент дозволяє отримувати стабільний пасивний дохід і можливість накопичити кошти  на велику покупку, наприклад  перший внесок на квартиру, автомобіль, туристична подорож, весілля тощо.

Чому для накопичення слід обирати депозитні вклади

Коли у людини на руках з’являється певна сума грошей, виникає спокуса витратити їх на  поточні потреб:   шопінг,  кафе чи ресторани,  не заплановані покупки. Фінанси швидко витрачаються, тому людина не досягає своїх масштабних цілей. Накопичити значну суму, наприклад 5–10 місячних заробітних плат, допоможуть депозитні вклади. Коли кошти зберігаються в банку, на них нараховуються відсотки,  для сорокових депозитів, у разі  дострокового розірвання договору відсотки   перераховуються. Цей факт додатково дисциплінує, тому накопичити необхідну суму стає простіше.

Умови депозитів від АТ «Креді Агріколь Банк»

  • Депозит «Строковий» пропонує максимальний прибуток протягом короткого строку,  влад  Не має  можливості поповнення та дострокового розірвання.
  • Депозит «Щомісячний дохід» дасть вам гарантований пасивний прибуток кожного місяця та він не має можливості поповнення.
  • «Накопичувальний». – отримайте максимальний прибуток з можливістю поповнення.

 Строк дії депозитів — 3, 6, 12, 18 місяців.

 Також доступні два гнучкі депозити на вимогу:

  • «Ощадний». Безстроковий вклад з можливістю поповнення та часткового зняття відсотків.
  • «Мобільні заощадження». Безстроковий вклад, що передбачає швидке поповнення та зняття коштів 24/7 за допомогою  інтернет-банкінгу, банкомату або мобільного додатоку.

Такі депозити працюють без фіксованих обмежень, але мають нижчі відсоткові ставки. Головна перевага — можливість у будь-який час скористатися заощадженнями без втрати відсотків.

 Оформити депозитні вклади можна як у гривні, так і в іноземній валюті.

Депозитний калькулятор

Щоб обрати для себе найкращий варіант депозитного вкладу, скористайтесь калькулятором на сайті банку, що має  багато фільтрів для вибору, термін вкладу, валюта, можливість поповнення у та інші. Сервіс  підбирає пропозиції, які найкраще відповідають потребам клієнта.

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб в Україні

За підсумками премії Prostobank Awards за 2020 рік, продукти АТ «Креді Агріколь Банк» здобули бронзові місця в деяких номінаціях. Зокрема, це найкращі банківські продукти для населення у 2020 році.

Цією премією від Prostobank Awards банк укотре підтверджує факт надійності та привабливості депозитних програм для своїх клієнтів, яким надається можливість не тільки безпечно зберігати власні кошти, а й примножувати їх. Тому під час вибору не останню роль відіграє надійність банку, чи банк має іноземний капітал, чи єучасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Фонд гарантує кожному вкладнику відшкодування коштів у розмірі вкладу, але не більше ніж 200 000 грн.

* викладена вище рекламна інформація є дійсною станом на «09» березня 2021 та не вважається публічною пропозицією (офертою) АТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» (далі – Банк). Діючі актуальні умови надання Банком банківських послуг розміщені на веб-сайті Банку за посиланням credit-agricole.ua.  «Ліцензія НБУ №99 від 12.10.2011 р. Реєстраційний №149 в Державному реєстрі банків».


Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

X