Головна » Бухгалтеру » Консультації » Перереєстрація платника ПДВ у зв’язку із зміною найменування платника податку
Консультації

Перереєстрація платника ПДВ у зв’язку із зміною найменування платника податку

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Згідно з п. 183.15 ст. 183 ПКУ перереєстрація у зв’язку із зміною найменування (крім перетворення) (прізвища, імені та по батькові) платника ПДВ, який включений до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань (далі – ЄДР), здійснюється контролюючим органом без подання заяви платником ПДВ на підставі відомостей з ЄДР.

     Наразі вносяться зміни до нормативно-правових актів та програмного забезпечення інформаційно-телекомунікаційної системи «Податковий блок» в частині реалізації можливості внесення запису про перереєстрацію до реєстру платників ПДВ на підставі відомостей з ЄДР.

    Тому, з метою прискорення процедури перереєстрації рекомендуємо платнику ПДВ подати до контролюючого органу засобами електронного зв’язку в електронній формі реєстраційну заяву за формою № 1-ПДВ з позначкою «Перереєстрація».

     У разі перереєстрації дата реєстрації платником ПДВ не змінюється, а датою перереєстрації є останній день строку у 3 робочих дні від дня отримання контролюючим органом додаткової реєстраційної заяви з позначкою «Перереєстрація». 

ЗІР 101.02


Поділіться з друзями - підтримайте проект
Читати по темі:  Платникам податку на прибуток: 2 березня 2020р – останній день подання податкової декларації за 2019 рік

Наша розсилка

Події

червень, 2021

X