Головна » Бухгалтеру » Консультації » Платник єдиного податку продає товари в магазині на території ринку. Чи можна перебувати на 1- й групі?
Консультації

Платник єдиного податку продає товари в магазині на території ринку. Чи можна перебувати на 1- й групі?

Поділіться з друзями - підтримайте проект

До першої групи платників єдиного податку відносяться фізичні особи – підприємці, які не використовують працю найманих осіб, здійснюють виключно роздрібний продаж товарів з торговельних місць на ринках та/або провадять господарську діяльність з надання побутових послуг населенню і обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 300 тис. грн. (п. 291.4 ст. 291 Податкового кодексу).

Торгове місце – це площа, відведена для розміщення необхідного для торгівлі інвентарю (вагів, лотків тощо) та здійснення продажу продукції з прилавків (столів), транспортних засобів, причепів, візків (у тому числі ручних), у контейнерах, кіосках, палатках тощо. До торгових місць на ринках не належать магазини та об’єкти ресторанного господарства (п.1.8 наказу Державного комітету статистики України від 26.07.2005 № 209).

Отже, підприємець, який здійснює роздрібний продаж товарів в магазині, що розташований на території ринку, не може бути платником єдиного податку 1-ї групи.

ДПС

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.


Поділіться з друзями - підтримайте проект
Читати по темі:  Якщо виникла необхідність збільшення (зменшення) статутного капіталу акціонерного товариства
Мітки

Додати коментар

Клікніть, щоб прокоментувати

три + три =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Наша розсилка

Реклама

Random Quote

Не вся та прибыль, которая попала в кошелек или на счет

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: