Головна » Бухгалтеру » Консультації » Повідомлення про прийняття керівників на роботу не подається до органів ДПС.
Ініціативи законотворців Консультації

Повідомлення про прийняття керівників на роботу не подається до органів ДПС.

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

05 березня 2020 року набула чинності постанова КМУ №188 від 12.02.2020 року. Згідно із Постановою повідомлення про прийняття керівників на роботу не подається до органів ДПС.

Відтепер органи ДПС дізнаватимуться про прийняття на роботу вище зазначених осіб шляхом отримання інформації із ЄДР юридичних та фізичних осіб.

Подання  повідомлень про прийняття на роботу працівників започаткована у 2015 році. Може бути здійснена шляхом подання в електронному вигляді із використання ЕЦП чи в паперовому, безпосередньо в органі ДПС.

Текст постанови наводимо нижче

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА

від 12 лютого 2020 р. № 188
Київ

Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 р. № 413

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 р. № 413 “Про порядок повідомлення Державній фіскальній службі та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу” (Офіційний вісник України, 2015 р., № 50, ст. 1612) зміни, що додаються.

Прем’єр-міністр України

О.ГОНЧАРУК

Інд. 73

 

 


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 12 лютого 2020 р. № 188

ЗМІНИ,
що вносяться до постанови Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 р. № 413

1. Назву постанови викласти в такій редакції:

“Про порядок повідомлення Державній податковій службі та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу”;

2. У постановляючій частині постанови:

1) абзаци перший і другий викласти в такій редакції:

“Установити, що повідомлення про прийняття працівника на роботу подається власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом (особою) чи фізичною особою (крім повідомлення про прийняття на роботу члена виконавчого органу господарського товариства, керівника підприємства, установи, організації) до територіальних органів Державної податкової служби за місцем обліку їх як платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за формою згідно з додатком до початку роботи працівника за укладеним трудовим договором одним із таких способів:

засобами електронного зв’язку з використанням кваліфікованого електронного підпису відповідальних осіб відповідно до вимог законодавства у сфері електронного документообігу та електронних довірчих послуг;”;

2) доповнити абзацом такого змісту:

“Повідомленням про прийняття на роботу члена виконавчого органу господарського товариства, керівника підприємства, установи, організації є відомості, отримані органами Державної податкової служби з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.”.

10 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X