Головна » Бухгалтеру » Консультації » Реєстрація та опломбування РРО є обов’язковим
Консультації

Реєстрація та опломбування РРО є обов’язковим

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Нагадуємо, що пунктами 1, 14 статті 3 Закону України від 06 липня 1995 року №265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», встановлено обов’язок суб’єктів господарювання, які використовують РРО:

  1. проводити розрахункові операції на повну суму покупки (надання послуги) через зареєстровані, опломбовані у встановленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи РРО;
  2. вводити в експлуатацію, проводити технічне обслуговування без порушення раніше здійсненого належним чином опломбування реєстратора розрахункових операцій, ремонтувати реєстратори розрахункових операцій через центри сервісного обслуговування в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України. 

Відповідно до визначеної Законом термінології ЦСО – суб’єкт господарювання, який за договором з постачальником надає послуги щодо введення в експлуатацію, технічного обслуговування, гарантійного, післягарантійного ремонту РРО. Так, ЦСО, які уклали такі договори, включаються до реєстру центрів сервісного обслуговування, який ведеться ДФС згідно з порядком ведення реєстру центрів сервісного обслуговування реєстраторів розрахункових операцій.

Дані Реєстру ЦСО оприлюднюються в Електронному кабінеті в розділі «Реєстри».

Звертаємо увагу, що у разі застосування при здійсненні розрахункових операцій незареєстрованого, неопломбованого або опломбованого з порушенням встановленого порядку РРО, до суб’єктів господарювання застосовуються фінансові санкції згідно із статтями 17, 18 Закону №265. (від 1 грн до 100 % вартості проданих з порушеннями, взалежності від порушення)

ДФС


Поділіться з друзями - підтримайте проект
Читати по темі:  ​Мінфін звільнив підприємців від щоденного вклеювання фіскальних звітних чеків у розрахункові книжки

Наша розсилка

Події

червень, 2021

X