Нагадуємо, що пунктами 1, 14 статті 3 Закону України від 06 липня 1995 року №265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», встановлено обов’язок суб’єктів господарювання, які використовують РРО:
Відповідно до визначеної Законом термінології ЦСО – суб’єкт господарювання, який за договором з постачальником надає послуги щодо введення в експлуатацію, технічного обслуговування, гарантійного, післягарантійного ремонту РРО. Так, ЦСО, які уклали такі договори, включаються до реєстру центрів сервісного обслуговування, який ведеться ДФС згідно з порядком ведення реєстру центрів сервісного обслуговування реєстраторів розрахункових операцій.
Дані Реєстру ЦСО оприлюднюються в Електронному кабінеті в розділі «Реєстри».
Звертаємо увагу, що у разі застосування при здійсненні розрахункових операцій незареєстрованого, неопломбованого або опломбованого з порушенням встановленого порядку РРО, до суб’єктів господарювання застосовуються фінансові санкції згідно із статтями 17, 18 Закону №265. (від 1 грн до 100 % вартості проданих з порушеннями, взалежності від порушення)
Щоденне користування смартфоном залишає на його корпусі сліди: подряпини, потертості, а іноді й тріщини.…
Оклад за посадою «офіс-менеджер» було підвищено з 01.02.2025 року. З 01.06.2025 року до штату введено…
Підприємництво в Україні — це завжди про гнучкість. Особливо якщо ти ФОП. Щось змінюється в…
Детские качели подвесные купить в інтернет-машазине BONRO – это не просто купить игрушку, а приобрести…
Багато хто вважає, що діаграми Ганта підходять лише для класичних проєктів: розробки програмного забезпечення, будівництва…
Сучасна стоматологія пропонує чимало ефективних способів відновлення пошкоджених або зруйнованих зубів. Одним з найнадійніших варіантів…