Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Ініціативи законотворців » Розроблено нову форму декларації з ПДВ
Ініціативи законотворців Держоргани інформують

Розроблено нову форму декларації з ПДВ

Поділіться з друзями - підтримайте проект

У зв’язку з виданням Кабінетом Міністрів України постанови № 891 з 01 січня 2020 року змінюється порядок обліку податкових пільг, зокрема скасовується обов’язок подання платниками податків Звіту про суми податкових пільг та зобов’язано таких платників вести облік податкових пільг з одночасним відображенням інформації про суми податкових пільг у податковій звітності, у тому числі й у податковій звітності з ПДВ.

Інформація про суми податкових пільг у податковій звітності повинна містити, зокрема, такі дані:

  1. код пільги;
  2. найменування пільги згідно з довідником пільг та сума податку, не сплаченого до бюджету у зв’язку з отриманням податкової пільги.

Разом з тим проєкт наказу приведено у відповідність до вимог постанови Правління Національного банку України від 28 грудня 2018 року № 162 „Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні” (зі змінами) щодо формування номера банківського рахунку відповідно до Національного стандарту України „Фінансові операції. Правила формування міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні (IBAN Registry:2009, NEQ). ДСТУ-Н 7167:2010”, затвердженого наказом Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики від 11 жовтня 2010 року № 454.

Форму та Порядок заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість затверджено наказом Міністерства фінансів України від 28.01.2016 № 21, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 29.01.2016 за № 159/28289 (зі змінами) (далі – Порядок № 21).

На сьогодні форми податкової звітності з ПДВ не дають можливості реалізувати норми постанови № 1233, з урахуванням змін, внесених постановою № 891.

З огляду на зазначене виникає необхідність у внесенні змін до Порядку № 21 та скасуванні Порядку визначення сум податків та зборів, не сплачених суб’єктом господарювання до бюджету у зв’язку з отриманням податкових пільг за операціями, які здійснюються на митній території України, затвердженого наказом Державної податкової адміністрації України від 29.03.2011 № 167, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 18.04.2011 за № 483/19221.

Читати по темі:  Базовий індекс споживчих цін у серпні 2018р. становив 100,1%

Зауваження та пропозиції до проекту наказу приймаються упродовж одного місяця з дати його оприлюднення на адресу розробника:

  • поштову – 04655, МПС, м. Київ – 53, Львівська площа, 8, Державна податкова служба України, Департамент методологічної та нормотворчої роботи;
  • електронну – m.temruk@sfs.gov.ua

ДОДАТКОВІ МАТЕРІАЛИ

Читати по темі:  Надання особистих даних для отримання соцдопомог визнано неконституційним!

ДПС

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.


Поділіться з друзями - підтримайте проект
Мітки

Додати коментар

Клікніть, щоб прокоментувати

1 × пять =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Наша розсилка

Реклама

Події

січень, 2020

Random Quote

Простое усилие, чтобы уделить немного положительного внимания людям, имеет много общего с производительностью

— Томас Дж. Питерс
X

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: