Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Держоргани інформують » У парках і скверах можна ходити без масок – Уряд уточнив деталі своєї постанови
Держоргани інформують

У парках і скверах можна ходити без масок – Уряд уточнив деталі своєї постанови

Поділіться з друзями - підтримайте проект

У МОЗ внесли зміни до постанови від 22 березня 2021 р. № 230 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236», якими визначили конкретний перелік місць обов’язкового носіння масок у регіонах «червоної зони» епіднебезпеки. Так, згідно з цими змінами, масковий режим не передбачений у парках і скверах, як це помилково зазначили у своїх новинах деякі ЗМІ. Водночас носіння масок є обов’язковим у закладах охорони здоров’я та освіти, підземних переходах, зупинках громадського транспорту та інших територіях загального користування за неможливості дотримання фізичної дистанції не менше як 1 метра.

Нагадаємо, тією ж постановою від 22 березня уряд змінив правила перетину кордону – відтепер іноземці та особи без громадянства при в’їзді в Україну повинні мати при собі негативний ПЛР-тест, зроблений не більш як за 72 години до перетину кордону. Для громадян України, які перетинають державний кордон, умовою, яка звільняє їх від самоізоляції та обсервації, є також наявність негативного ПЛР-тесту, проведеного не більш як за 48 годин до перетину кордону.

 

МОЗ


Поділіться з друзями - підтримайте проект
Читати по темі:  ЄСВ, сплачений ФОП авансом за березень-квітень, зарахують у майбутні платежі
Мітки

Наша розсилка

Події

серпень, 2021

X