Головна » Бухгалтеру » Консультації » У ПРРО неможливо зробити Z-звіт при закритті зміни (кнопка неактивна): які дії?
Консультації

У ПРРО неможливо зробити Z-звіт при закритті зміни (кнопка неактивна): які дії?

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

При застосуванні програмних реєстраторів розрахункових операцій відкриття робочої зміни особою, яка здійснює розрахункові операції, відбувається на підставі Повідомлення про відкриття зміни ПРРО (форма №3-ПРРО, J(F)1316801), закриття робочої зміни здійснюється на підставі Z-звіту.

Пунктом 2 Вимог №199 визначено, що зміна — це період роботи РРО від реєстрації першої розрахункової операції після виконання Z-звіту до виконання наступного Z-звіту.

Фіскальний звітний чек (Z-звіт) створюється засобами ПРРО щоденно у електронній формі у разі здійснення розрахункових операцій або закриття робочої зміни та подається до фіскального сервера засобами телекомунікацій. Z-звіт може бути сформованим в електронній формі або роздрукованим.

Суб’єкт господарювання протягом дня в ПРРО може відкрити нову робочу зміну у разі формування фіскального звітного чека (Z-звіту) та закриття попередньої зміни.

При цьому, якщо кнопка формування Z-звіту не активна, то це свідчить про те, що зміна вже закрита та Z-звіт сформовано. Для перевірки суб’єкту господарювання рекомендовано перейти на початкове меню та переконатись, що є активною кнопка «Відкрити зміну».

51 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект
Мітки

Наша розсилка

Реклама

X