“Питання в ринковому формуванні тарифів. Ціна на природні ресурси повинна відповідати їхній ціні. Якщо ціна на газ є ринковою, то уряд тим, кому треба допомогти – має допомагати через субсидії”, – повідомила Маркарова.
Вона зазначила, що механізм встановлення цін на газ для населення, який діє в Україні зараз, є несправедливим, оскільки він дозволяє платити за комуналку менше людям як з низькими доходами, так і людям з високими доходами.
Також в МВФ підтримують прагнення уряду України виплачувати грошові субсидії тим громадянам, для яких комуналка надто дорога.
“Уряд працює над тим, щоб не більше 15% доходів сім’ї йшло на комунальні послуги”, – додала Маркарова.
В Україні з 1 жовтня 2019 го всім субсидіантам повинні перерахувати знижку з урахуванням витрат на опалення. Правда, допомогу від держави зможуть отримати далеко не всі. Зокрема, вже незабаром повноцінно запуститься верифікація (перевірка), і тоді окремим сім’ям не тільки не дадуть грошей на комуналку, але і заберуть те, що вони раніше отримували з порушеннями.
Існують різні методи технічного аналізу, які у своїй роботі використовують інвестори, трейдери та аналітики на…
Новейшие смартфоны требуют особого внимания к их сохранности из-за высокой стоимости и хрупкой конструкции. Качественный…
У світі стрімкої цифрової трансформації бізнесу компанії дедалі частіше відмовляються від традиційної телефонії на користь…
Головне управління ДПС у Миколаївській області повідомляє, що відповідно до частини 3 статті 39 Закону…
ДПС у Львівській області розповідає, що відносини, які виникають у сфері справляння податків і зборів, регулюються нормами…
Хоча б раз на день кожна людина стикається з рекламою IT. Найбільше її в інтернеті,…