Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Держоргани інформують » Відсутні графіки змінності для працівників – це недостовірний облік виконуваної працівниками роботи та бухгалтерський облік витрат на оплату праці
Держоргани інформують

Відсутні графіки змінності для працівників – це недостовірний облік виконуваної працівниками роботи та бухгалтерський облік витрат на оплату праці

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Управлінням Держпраці у Миколаївській області проведено інспекційне відвідування у суб’єкта господарювання, який здійснює  роздрібну торгівлю фармацевтичними товарами в трьох аптеках м. Миколаєва. За результатами заходу контролю встановлені порушення законодавства про працю.

Під час перевірки зафіксовано, що в суб’єкта господарювання за трудовими договорами  працює 19 осіб. Працівники   працюють 7 днів на тиждень з режимом роботи  з 7.30 год. до 19.30 год. та з 8.00 год. до 20.00 год. Кожна наймана особа  працює 40 годин на тиждень, проте вихідні дні працівникам надаються за домовленістю. У суб’єкта господарювання   відсутні  графіки змінності для працівників (провізор, фармацевт) в яких визначено час початку і закінчення щоденної роботи (зміни) відповідно до режиму роботи.

Зазначений факт свідчить про недостовірний облік виконуваної працівниками роботи та бухгалтерський облік витрат на оплату праці.

З метою усунення виявлених під час інспекційного відвідування порушень, керівнику підприємства винесено припис та надано строк для їх усунення. Водночас стосовно керівника складено протокол про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 41 КУпАП, який направлено до суду для ухвалення відповідного рішення.

Управління праці


Поділіться з друзями - підтримайте проект
X