Головна » Бухгалтеру » Консультації » Включення неприбуткового підприємства до Реєстру неприбуткових установ та організацій в середині кварталу звітного року: за який період подавати звіт про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації ?
Консультації

Включення неприбуткового підприємства до Реєстру неприбуткових установ та організацій в середині кварталу звітного року: за який період подавати звіт про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації ?

Поділіться з друзями - підтримайте проект

У разі включення неприбуткового підприємства, установи та організації (далі – неприбуткова організація) до Реєстру неприбуткових установ та організацій (далі – Реєстр) в середині кварталу звітного (податкового) року, така організація повинна подати до контролюючого органу за місцем обліку:

  1.      за період перебування на загальній системі оподаткування – Податкову декларацію з податку на прибуток підприємств (далі – Декларація) за звітний (податковий) період: квартал, півріччя, три квартали або рік (в залежності від базового звітного (податкового) періоду, який використовується платником податку на прибуток підприємств) із показниками діяльності, обрахованими за період з першого календарного дня податкового (звітного) періоду до дати включення до Реєстру та квартальну фінансову звітність за відповідний звітний період;
  2.      за період перебування у Реєстрі – Звіт про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації (далі – Звіт) за звітний (податковий) період рік із показниками діяльності, обрахованими за період з дати включення до Реєстру по останній календарний день податкового (звітного) року та річну фінансову звітність.

     Водночас, платник податку/неприбуткова організація може подати доповнення до такої Декларації/Звіту, передбачене п. 46.4 ст. 46 ПКУ, із поданням пояснень щодо обрахованих показників податкової та фінансової звітності за відповідні звітні періоди у довільній формі, із зазначенням про цей факт у спеціально відведеному місці в Декларації/Звіті. Таке доповнення вважатиметься невід’ємною частиною Декларації/Звіту. Платник податків, який подає звітність в електронній формі, подає таке доповнення в електронній формі.

ЗІР 102.04


Поділіться з друзями - підтримайте проект
Читати по темі:  Отримали спадщину - подайте декларацію!

Наша розсилка

Події

жовтень, 2020

X