Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Ініціативи законотворців » Впровадження правил заповнення спрощеної митної декларації. Проєкт Положення від Мінфіну
Ініціативи законотворців Держоргани інформують

Впровадження правил заповнення спрощеної митної декларації. Проєкт Положення від Мінфіну

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Міністерство фінансів України  оприлюднило  проект наказу Міністерства фінансів України «Про затвердження Змін до Порядку заповнення митних декларацій на бланку єдиного адміністративного документа».

Згідно з пояснювальною запискою до проекту документа, наказ розроблений з метою актуалізації правил при заповненні митних декларацій.  

Так, перш за все пропонується впровадження правил заповнення спрощеної митної декларації. Введення спрощеної ТД передбачено Законом України «Про внесення змін до Митного кодексу України щодо деяких питань функціонування авторизованих економічних операторів».

Крім того, Мінфін планує внесення змін до правил заповнення граф 24 та 28 митної декларації з метою надання можливості зняття операцій по валютному контролю при поверненні товарів, що переміщувались із здійсненням грошових розрахунків, а також розміщенні товарів у митний режим переробки на митній території України.

На думку авторів документа, перераховані вище кроки для використання найновіших удосконалень правила при заповненні митних декларацій в зв’язку з знову прийнятими нормативно-правовими актами та усунути окремі неточності.

Зауваження та пропозиції щодо змісту проекту наказу Міністерства фінансів України просить направляти в письмовій та електронній формі за наступними адресами:

Міністерство фінансів України, 01008, м Київ,

вул. М. Грушевського, 12/2, е-mail: simonova@minfin.gov.ua

Державна регуляторна служба України, 01011, г. Киев, ул. Арсенальна, 9/11, е-mail: mail@dkrp.gov.ua .

Зміни до Порядку

 Порівняльна таблиця


Поділіться з друзями - підтримайте проект
Читати по темі:  Нові бюджетні рахунки на 2021 рік відкриють до кінця січня

Наша розсилка

Події

серпень, 2021

X